Please enable JS

hakkımızda 

TEKNOPARAT, TAMAMLAYICI ÇÖZÜMLER SUNAR.

HAKKIMIZDA
2011 yılında pazar eğilimleri ile uyumlu, müşterilerimize üstün, kaliteli, seçkin ürün ​​yelpazesi sunmayı hedefleyerek yola çıktık. Başlıca ticari faaliyet alanlarımız arasında metal ürünlerin imalatı ve pazarlaması bulunmaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ulusal ve uluslararası düzeyde müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla piyasaya sunduğumuz ürünlerin çeşitliliği ve özelliklerini sürekli geliştirme çabasındayız . Ürünlerimizin kalitesindeki süreklilik için üretim sürecinin her aşamasında kalite kontrol prosedürlerini titiz bir şekilde uygulamaktayız. Aynı zamanda yerel ve küresel pazarlara iyi tasarlanmış, yenilikçi ürünleri cazip fiyatlarda sunmak amacıyla, yeterince esnek bir ürün stratejisine de sahibiz. Geçmişe dayalı müşteri sadakati ve desteğiyle daha da güçlenmiş bir şekilde, geniş kapsamlı çözüm önerilerimizi sizlerle paylaşarak üstün kaliteli ürünler sunmaya devam etmek en büyük hedefimizdir.
VİZYONUMUZ
Modern perakendecilikte tüketici ihtiyaçlarını karşılama ve beklentilerini önceden tahmin etme stratejisiyle farklı formatlarda hizmet vererek tercih edilen perakendeci olmaktır.
MİSYONUMUZ
Müşteri odaklı stratejimiz, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilir gelişim odaklı faaliyetlerimiz, geleneksel ve güvenilir olduğu kadar yenilikçi yapımız ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmada öncü rol üstlenmek; çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve hissedarlarımıza değer yaratarak, büyüme ve operasyonel karlılık ile sektörde lider olmaktır.